REVÜÜFANTAASIA FOREVER YOUNG

Starlight Cabaret’ uus revüülavastus Forever Young on pühendatud Eesti Vabariigi 100.sünnipäevale.
Lavastaja Kristjan Kurm toob vaatajani kirglikult kuuma ja irooniliselt vaimuka loo armastusest ja vabadusest, iseseisvusest ja isepäisusest.
Esinevad Eesti Tantsuagentuuri revüüteatri Starlight Cabaret’ tantsuartistid ning laulusolistid Nele-Liis Vaiksoo või Kristiina Renser, Irina Haak ning Kalle Sepp või Bert Pringi.
Kaasahaarav kolmeosaline revüülavastus juhib vaataja läbi armastuse wabariigi, armastusevaba riigi ja vabaarmastuse riigi. Stilistiliselt kirevas revüüs näeb numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, on duette ja klassikalist görliderivi.

KABAREEÕHTUD MERINEITSIS

Ülipopulaarsed „FOREVER YOUNG“ kabareeõhtud restoranis Merineitsi jätkuvad sügishooajal!
Glamuurne lavaline ja kulinaarne pillerkaar pakub asjatundjate hinnangul maailmaklassi meelelahutust Eesti ainsas statsionaarselt tegutsevas kabarees, Viru hotelli show&dinner restoranis Merineitsi.
Starlight Cabaret võrratud tantsu- ja laulusolistid on jäädavalt võlunud publiku südamed ja vaatajate soovil näeb Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud revüüetendust ka sügishooajal 2018.
Tantsime lustlikult läbi Eesti ajaloo ja naudime peakokk Margus Tammpere loomingut - uuel hooajal uus menüü! Alustame etendustega 12. oktoobril 2018! Üllata oma sõpru ja töökaaslasi elamusliku õhtuga, piletid juba müügil!

KÜLALISETENDUSED

11. aprillil Pärnu Endla Teatris piletimaailm piletilevi
25. aprillil Viljandi Ugala Teatris piletilevi
26. aprillil Võru Kandles piletilevi
8. mail Rakvere Teatris piletimaailm piletilevi
9. mail Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses piletilevi

26.mail Tartu Vanemuise väikeses majas piletilevi

 

Sokos Hotel Viru restoran Merineitsi kabareeõhtutel täissaalidele mängitav revüüfantaasia nüüd kontsertversioonina ka teistes Eesti linnades!
Etenduste algus kõikjal 19:00.

Piletid müügil Piletilevis ja Piletimaailmas ning toimumiskohtade kassades.

Print

REVÜÜTEATER STARLIGHT CABARET

Revüüteater Starlight Cabaret koondab endas Eesti Tantsuagentuuri 20-aastast kogemust tantsulise meelelahutuse vallas. Püsiva artistide koosseisuga revüüteatri trupp, mis koosneb Eesti selle ala parimatest tegijatest, pakub klassikalist meelelahutuslikku varietee elamust aastast 2009.
Viimased seitse aastat on trupi kodulava olnud Hotell Viru restoranis Merineitsi. Seal toimuvad kabareeõhtud, kus meeleoluka revüüshow kõrvale saab nautida ka hõrku õhtusööki. Showprogrammid läbi aja:
”Glamour Express” (2009) - reis läbi erinevate maade;
”Legends of Times” (2011) - Viru ajaloost ja ajastust;
”Time after Times” (2013) - Eesti Tantsuagentuuri 15. sünnipäeva retroshow;
"Life is a Cabaret" (2014) – dokumentaalrevüü Kalju Saarekese elust ja Eesti meelelahutuse ajaloost
„Forever Young“ (2016) - revüüfantaasia, mis pühendatud Eesti Vabariigi sajandale sünnipäevale ning on mängukavas käesoleva aasta lõpuni.

This message is only visible to admins.
PPCA Error: Due to Facebook API changes on September 4, 2020, it will no longer be possible to display a feed from a Facebook Page you are not an admin of. The Facebook feed below is not using a valid Access Token for this Facebook page and so will stop updating after this date.

KONTAKT

Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret aadress:
SA Eesti Tantsuagentuur
Hobujaama 12, 10117 TallinnStsenarist-lavastaja ja produtsent
Kristjan Kurm
kristjan@tantsuagentuur.ee
tel. +372 513 4787


trupijuht:

Liisi Org
liisi@tantsuagentuur.ee
tel. +372 524 4723


Täname koduleheküljel kasutatud fotode loa eest: 
Gerli Raadik, Eero Vabamägi, Harry Tiits, Maris Savik

Starl_logo_uus